Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a táp el bír egy gtx 1660...

Ez a táp el bír egy gtx 1660 super videó kártyát?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 5. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

6+2 pin VGA csatlakozó: 0


8 pin kell a 1660-nak :) maximum fölé tudod rakni és úgy nem horpad össze alatta!

2022. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Jaja ez nem jó a 1660S-hez!

A teljesítmény elég lenne.

Én egy 600W-ossal hajtom a 1660S-t

[link]

Ez sem egy csoda, de ennél sokkal lejjebb nem kellene adni.

2022. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. A topiknyitó hozzászólásban szereplő tápról sehol sem találni tesztet

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

nem lehet tudni a megbízhatóságáról (bár a nagyon olcsó ára gyanúra ad okot), így én inkább hanyagolnám.


2. Az Nvidia gtx 1660 super kártyához egy darab 8 tűs PCI Express tápcsatlakozó kell

[link]

az topiknyitó hozzászólásban szereplő tápon 0 van (ami nagyon gyanús, ha 500 W terhelhetőségűnek állítják a tápegység terhelhetőségét).

2022. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ócska táp, nehogy ilyet vegyél!

Egyébként függ a gép többi részétől is, hogy elbírja-e.

Én ilyen tápot ajánlanék, ez elbírja majd, ha fejleszted a géped: [link]

2022. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Saját, gèpemet szeretnèm fejleszteni, 3-4 ève van meg, de sima asztali gèp volt, és gondoltam kicserèlek benne mindent mert már nem annyira jó, alaplap és a proci már ki lett cserèlve, csak nem tudtam hogy a táp is menjen e vagy maradjon, de akkor lefogom cserélni az alacsony teljesítmèny miatt. Köszi a válaszokat. :)
2022. febr. 6. 10:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Most a gèpemben egy i5-9600k proci

Egy msi mag mortar z390m alaplap van, és mèg lenne bele egy 1660 super. Akkor ezekhez milyen tápot èrdemes venni?

2022. febr. 6. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es hozzászólásában szereplő darab jó - van benne túlhajtási tartalék, neves gyártótól származó, jó hatásfokú darab.

Vagy kicsit olcsóbban:

[link]

2022. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amit a 2-esben írtam FSP táp az sem rossz és nem túl drága. 500-600W elég ennek a konfignak. Nekem is hasonló van. A 1660S fillhd-ban még mindig egy jó kártya, minden játékot visz rendesen. Ezt a konfigot kár egy vacak táppal elcseszni. Ez a 6000 forintos még macskát dobálni sem jó.
2022. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Ez egy 80+ white táp, annyi áram elveszik benne mint a fene.

2022. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!