Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valakit felveszek MSN. -re...

Ha valakit felveszek MSN. -re akkor automatikusan letiltja, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Beírom a felvételnél hogy "Azonnali üzenetváltási cím:"És akkor megkérdezi hogy valami üzenet küldök e meg meghívót rá kattintok a küldésre ... tölt...aztán felveszem de megnézem a partner listába és automatikusan letiltja.De feloldom mert hát azért veszem fel az illetőt mert beszélni szeretnék vele.De most akkor elküldtem a felkérést? És Miért ilyen? Valamit át kell állítani? Nem állítgattam az MSN-enm szóval nem tudom hogy mi lehet a baj.Ötlet?
2010. szept. 10. 20:26
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy valaki megadhatná az msn címét aki fent van msnen...hogy akkor most jó e vagy se.. ^.^
2010. szept. 10. 20:36
 2/2 anonim ***** válasza:
attól elküldi szerintem a felkérést bár nem értem miért tiltja le
2010. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!