Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a laptopot megérné megvásá...

Ezt a laptopot megérné megvásárolnom?

Figyelt kérdés

ASUS VIVOBOOK 15 M513 (3 év garancia)


AMD Ryzen 5 5500U 6 magos 2.1 GHz Mobile APU vga

8GB DDR4 RAM

512 GB M.2 SSD

15.6" FullHD 1920x1080 kijelző


És emellett vennék hozzá egy eredeti Windows 10-et.


Mindenképpen vásárolni szeretnék egy laptopot, mert én alapvetően gépen szoktam tanulni,és sokat segít,jól is megy a tanulás, csak az előző laptopom tönkrement. Ösztöndíjas vagyok ezért, arra gondoltam, hogy veszek egy nagyobb teljesítményűt, amit grafikus programokra,magasabb minőségű filmnézésre, sok lap egyszerre való használatára és esetleg kisebb igényű vagy régebbi játékokra lehetne használni. Későbbi tanulmányaimhoz is jó lenne ez a teljesítmény. A laptop ára 219000-ft. Esetleg ha van más laptop ami hasonló árkategóriában mozog(180-225ezer), hasonló teljesítménnyel, akkor örülnék a javaslatnak, összehasonlítás végett.



2022. febr. 8. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá, de jónak tűnik a ASUS VIVOBOOK.
2022. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!