Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szimulációs PC játékok ingyen?

Szimulációs PC játékok ingyen?

Figyelt kérdés

Pc-re keresnék olyan játékot, ami olyan, mintha egy virtuális világ lenne, egy ember minden napi élete, aki a saját karakterem. Lehet munkába járni, autót vezetni, buszra szállni stb.... (sims-et nem akarom)


Másik elképzelésem, egy varázsló/boszorkány, aki iskolába jár, szintén az én karakterem, néha kap küldetéseket, de nem ilyen harcolós játék


Ilyen, vagy ehhez hasonló játékokat tud valaki?



2022. febr. 9. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Second Life, bár nem tudom üzemel-e még.
2022. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A letöltés, bejelentkezési megvan, de nem tudom elfogadni a felasználási feltételeket, vagy mit, mert csak egy fehér ablak jelenik meg, és nem tudom kipipái, hogy elfogadtam
2022. febr. 9. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerezz egy munkát, vegyél autót, és vegyel buszjegyet.

Akkor megcsinálhatod a dolgokat, amiket leírtál.

2022. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thunderfairy ***** válasza:
Pedig pont hogy a Sims 3-at irtad le a természetfeletti erők kiegészitővel. Vannak még jó kiegészitők hozzá. Jó játékot.
2022. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!