Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Epic games-en meg lettem-e...

Epic games-en meg lettem-e hackelve ha nem tudok bejelentkezni a fiókomba a régi emailemmel mert az emailem megváltozott a tudtom nélkül valami @lenta.ru-ra.Hogyan tudnám helyrehozni?Ki kell várnom a 90 napot a változtatáshoz?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kaptál email az átállításról, amiben vissza vonhatod az egészet?
2022. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azt is küldenek?Mert ha igen akkor azt én kitöröltem mert azt hittem hogy az a baj hogy nincs elég hely a google fiókomba és nem tudott küldeni az epic games emailt hogy bejelentkezhessek 2fa-val
2022. febr. 12. 15:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár véleményem szerint attól még meg kellet volna erősíteni az email változtatást
2022. febr. 12. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Rockstar Games Social Clubbal jártam így, és ott jött egy értesítő, amiben egy linkről azonnal vissza vonhattam a megváltoztatást. (ez direkt arra az esetre van ha a tudtok nélkül változtatnak adatokat a fiókodba és zárnak ki belőle.)
2022. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor azt is küldenek?Mert ha igen akkor azt én kitöröltem mert azt hittem hogy az a baj hogy nincs elég hely a google fiókomba és nem tudott küldeni az epic games emailt hogy bejelentkezhessek 2fa-val"


Itt rontottad el.


"Bár véleményem szerint attól még meg kellet volna erősíteni az email változtatást"


Tévedsz.


Írj egy email-t az Epic Games-nek, valószínűleg segíteni fognak. És változtass jelszót mindenhol, valószínűleg kiszivárgott valahonnan. Kerüld el a későbbi fejfájásokat.

2022. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!