Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xfce asztali környezetet...

Xfce asztali környezetet hogyan lehetne úgy megcsinálni, hogy tényleg úgy nézzen ki, mint a Windows XP Luna?

Figyelt kérdés
Az ikontéma, a színséma, az ablakdekoráció, a Lanka háttér az megvan, de a tálca és a start menü az sokadik próbálkozásra se jött össze. Próbáltam olyat, hogy GIMP-el rászerkesztettem a tálcát a háttérre, és csináltam egy átlátszó panelt oda, de ez sajna nem jött be, ha megváltozik a felbontás, vagy csak több status ikon jelenik meg, egyből észre lehet venni, hogy csak béna kókányolás az egész. Persze a start menü az továbbra se volt olyan. Ugye még ott van az is, hogy a start gombnak egy kicsit világosabbnak kell lennie, ha rávisszük az egérmutatót, illetve a tálca jobb oldalán az a világosabb rész is "intelligensen" működik. Ezt kéne megoldani valahogy, hogy élethű legyen. Esetleg annyi legyen a különbség, hogy a start gombon ne a Windows logó legyen, hanem egy pingvin. Erre azért lenne szükségem, mert egy XP-s korszakból származó gépnek akarom megadni a feelingjét, viszont közben egy jól működő, korszerű Linux alapú rendszerrel szeretném felruházni. Ez utóbbi már megtörtént, már csak az XP Luna megjelenés hiányzik.

2022. febr. 14. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Például: [link]

Vagy: [link]

2022. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!