Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy ha sűrűn teszem...

Igaz az hogy ha sűrűn teszem ujra a rendszert akkor elromolhat a számítógépem? Hogy sűrűn az ijen 2 hónapot jelent.

Figyelt kérdés
egyik haverom mondta hogy ha sűrűn teszem ujra a rendszert a gépmen akkor a merevlemez behalhat de sztem hogy ha attól behalna akkor attól is ha vmit telepítek rá... nem nagyon hiszek benne de lehet benne vmi igazság??
2010. szept. 11. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne is hidd el, attól nem fog.
2010. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem megy tönkre, de miért kéne 2 hónaponta újrarakni?
2010. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mert eggy idő után induláskor bead eggy ijen TryApp nevezetű telepítőt... és nemtudom kilőni meg visszafogja a gépet az a telepítő... és nem tudom hogy honnan megy rá nem frissítem automatikusan meg semmi... eggy idő után azt csinálja a gép hogy indulás után kifagy az explorer.exe... és ujra kell indítanom... de a feleadatkezelőben sem találom sehol sem ahol letudnám állítani... nameg hogy ha rendes telepítője lenne de nem hanem szám van ott ahol a telelpítés hejét v mit kell kiválasztanom. ha rámegyek a cancelra akkor kezdi előről a telepítését..:S
2010. szept. 11. 15:45
 4/13 anonim ***** válasza:
legfeljebb azért megy tönkre, mert az oprendszer telepítésekor nagyon sok 1-2 kbyte fájlt csinál a merevlemezre és egyúttal töröl, ami igénybe veszi a mechanikát.
2010. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már, hogy vírusirtót használj és letölts egy másik windowst?

Mielőtt felraktam a Win7-et, 4.5 évig volt UGYANAZ a Windows XP-m, mármint egyszer sem lett újratelepítve. Pedig állítólag még hülye is voltam, hogy az IE6/IE7-et használtam.

Weird.

2010. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen gondoltam... mióta gépem van azóta használok.... (Avast!5 Internet Security van fent...)
2010. szept. 11. 16:02
 7/13 A kérdező kommentje:
am Xp Sp3 van fent
2010. szept. 11. 16:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemértem, én évek óta nem használok vírusirtót, és semmi gáz nincs a géppel.
2010. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekem sem vírusokkal van a bajom hanem ezzel a TryApp nemtom mivel... de még ha lenne vmi cuuca fent a gépen de rákerestem de shemi és ez eggy idő után kezd idegesítő lenni hogy besem tudom zárni mert ijen 00nemtommien errort ad ki.. meg ott ahol kilehet választani a telepítési vagy mijen hejet ot nem betű van hanem eggy eggyes..:S
2010. szept. 14. 16:08
 10/13 bp1985 ***** válasza:
Keress egy másik windows-t. Ilyet nem kéne csinálni. 2 havonta sehol nem telepítik ujra a rendszert. Még netkávézóba sem, ahol nem 1 ember használja.
2010. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!