Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a windows. Csökkente...

Nem indul a windows. Csökkentett mód kiválasztása után újraindul. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Segítségeteket kérném.


Nem indul a win10-em. Bekapcsoláskor rögtön a kék windows helyreállításos felület fogad.


Rendszervisszaállítás sikertelen

Rendszerkép helyreállítás sikertelen

Indítási javítás sikertelen

Alaphelyzetbe állítás sikertelen


Indítási beállításokra nyomva újraindul, előjönnek 1-9ig az opciók. Hibakeresés itt is sikertelen. Csökkentett módnál újraindul de ugyan ez a kék helyreállításos dolog jön be.


Win10 minden frissítéssel

Msi Rtx 2070

Nvidia driver talán utolsó előtti (kb egy hónapja frissítettem)

I7 7740x 4,3ghz

16GB ddr4 ram 3200mhz

Samsung Evo 960 ssd (windows és programok kb fele)

Msi x299 alaplap

Samsung ultrawide monitor 3440x1440 100hz


Netflix megnyitásakor rángatózott az autoplay-es trailer, filmre kattintáskor azonnal leállt a gép.

Korábban egyszer már újraindult netflixnél de utána lejátszotta a filmet. Egyébkén 99%ban tv-n használom csak.

A gépem ezeken kívül szerintem évek óta nem fagyott le vagy indult újra magától.



2022. febr. 17. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, nekem gyanús, hogy fájlrendszer sérülés történt.
2022. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az ssd-re nem tudja újratelepíteni se. Elakadt a felénél kb. Megpróbálom hdd-re
2022. febr. 17. 13:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Hdd ugyan az. Akkor gondolom memória vagy alaplap gajjra mehetett. De ha van ötlet figyelek
2022. febr. 17. 13:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül kikapcsoltam. Ebédeltem. Bekapcsoltam és befejezte a telepítést és elindult… nem értem. Futtattam memória tesztet meg az ssd-n ellenőrzést, és semmit nem talál.
2022. febr. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!