Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri-e vagy egyéltalán...

Pillowtalk2216 kérdése:

Megéri-e vagy egyéltalán lehetséges ezen a gépen frissíteni windows 11-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e egyáltalán ezen a gépen windows 11-re frissíteni úgy, hogy ne legyen különféle lassulási probléma.. Eléggé régi gép ezért kérdezlek benneteket.


Másik kérdés, hogy lehet úgy frissíteni, hogy megmaradjon minden adatom a gépen? Egyszer kaptam egy értesítést a Windows update-en, hogy lehetséges a frissítés 11-re, de akkor kihagytam. Most lehetséges valahogy meg oldani?


Ezzel a géppel csak kizárólag GTA V Roleplay van telepítve minden programmal együtt és csak erre van használva!


Programok amik a gépen vannak és ha firrsítek 11-re akkor ezek "lennének" rajta:


Alapjáték(gta v)

Epic Launcher

Discord

Steam

Team Speek 3

FiveM

Google Chrome

Egyéb illesztő programok a gépre.


A gép speckói:


Alaplap: Asus b85m-e

Processzor: Intel Core i5 4460 3.20 Ghz 4x

Ram: ddr3 14gb 1333Mhz

Grafika: Shappire HD6950 2GB 256-bit GDDR5

Ssd/HDD: Samsung Evo750 120gb/Western Digital 2TB

Táp: 650W

Opredációs rendszer: Windows 10 pro


Köszönöm a válaszod.


Szép napot nektek! ;)



2022. febr. 28. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4-edik szériás i5-re biztos hogy nem lehet, nem értem, miért írta neked a windows update.
2022. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy fel lehet rá rakni, csak tiszta telepítéssel, ami azt jelenti, hogy törölni kell a régi Windowst.
2022. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es Én se, mert alapból nem támogatja a 4.gen intel processzorokat.. Hát akkor marad a 10-es..
2022. febr. 28. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2022. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Publikáltak egy Registry-bejegyzést, amivel felmegy, csak nem garantálnak frissítéseket. Nincsenek amúgy magas igényei.
2022. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek neki, ezért is nem értem, hogy mi a fenének ez a nagy rendszerkövetelmény!
2022. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!