Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Törlődött minden a gépemről,...

Törlődött minden a gépemről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kikapcsoltam a gépemet, és amikor bekapcsoltam, és be akartam jelentkezni, kiírta, hogy nem sikerült bejelentkeznem a profilba, és újra próbáltam bejelentkezni, más háttérkép került be, és amikor be akartam lépni, kiírta, hogy "A Windows előkészítése", majd pedig amikor betöltött, a gépemen lévő összes kép és videó, fájl, és dokumentum illetve program törlődött, kivétel 1-2, mint a Steam és a Teams, illetve a lomtár tartalma is megmaradt. Mit tudok tenni?

2022. febr. 28. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben helyrejött. Nem tudom mi történhetett, viszont mégegy újraindítás megoldotta.
2022. febr. 28. 21:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a frissités után el sem indult a gép, aztán kékhalál, javította és azóta is megy. Hogy mi volt, azt nem tudom. De Windows10 Pro van rajta, 8 GB, SSD stb. Mindössze egy éves.
2022. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd számon a gyerektől..
2022. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Valószínűleg beléptetett egy új, üres profilba.

Nem törlődtek, csak nem láttad őket mert nem ahhoz a fiókhoz vannak rendelve.

Majd legközelebb a rendesbe.

2022. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!