Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik MacBookot vennétek meg...

Melyik MacBookot vennétek meg a helyemben és miért? Főleg photoshop futna rajta és a szokásos felhasználói programok (internet, néhány irodai alkalmazás, spotify..)

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam: MacBook Pro 13" 2017 512GB 3.1GHz, új akksi, 8gb, i5, ajándék hub

De vannak még ezek az opciók is:

MacBook Pro 15" 2016 512GB 2.9 GHz, i7m ajándék tok

MacBook Air 13"(?) late 2021, M1, 256GB, 7 magos cpu, akksi 100%

Használt mind igen, felújítottak, nem szeretnék addig újonnan venni, míg nem tudom, hogy amire használni szeretném arra nekem beválik e majd.



2022. márc. 1. 08:35
A kérdező szavazást indított:
Pro 2016
Pro 2017
Air
5 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy megérné egy kicsit többet költeni mert van annyival jobb az M1 proci, és megvenni ezt?

Mb pro 13” m1, 8gb ram, 256ssd, 8magos cpu, 2022juliusig apple garis

2022. márc. 1. 08:57
 2/3 Shaddark ***** válasza:
0%

Photoshop és MacBook érdekes párosítás 2022.-ben...

Minden fele annyiba kerülő megoldás kétszer gyorsabb.

Tudom, régen úgy volt, - most meg most van.

2022. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ persze, hogy mit csinálsz PS-ban, de a 8GB RAM karcsúnak tűnik bármelyik konfigurációt is nézem. A tárterületet még csak-csak növelheted valami gyors hálózati tárolóval, de a memóriát nem, és semelyik MacBook-ban ez később nem bővíthető. 16GB alatt nem állnék most szóba semmilyen géppel.
2022. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!