Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Műszaki informatikus végzettsé...

Műszaki informatikus végzettséggel hol tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Hatvan és környékén tud-e valaki valami helyet?

Műszaki informatikus végzettségem van, sajnos nem nagyon tudok elhelyezkedni a szakmámban, mert nincs tapasztalatom..

Számtech boltokban próbálkoztam, de nem éri meg ott igazából.

Nem ad se tapasztalatot, plusz be sem vagyok jelentve stb…

Olyan hely érdekelne főképp, ahol szgép szereléssel-karbantartással és/vagy programozással is foglalkoznak.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. márc. 4. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen valamilyen multit ajanlok. Ha jo bert akarsz, akkor mindenkepp megyei szintu varosba menj.
2022. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xp ali ***** válasza:
Minimum 1 nyelv megfelelő szintű ismerete esetén elég sok helyre. A Linkedinen rád is írnak. Ha nem vagy jó nyelvből, esélytelen jó melót szerezni, akkor feküdj rá arra, de nagyon. Ált angol vagy német kell mindenhová.
2022. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
Sok helyen, nagy cégeknél próbálkozz.
2022. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam már sok cégnél, de vagy vissza sem szólnak, vagy nem kellek, mert nincs felvètel, vagy felvesznek éd elküldenek 2 hét múlva.

Ilyenre is volt példa.

De nem adom fel, keresek tovább

2022. márc. 14. 22:05
 5/5 anonim válasza:
Végül hogy alakult a sorsod, kedves kérdező?
2022. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!