Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan tabletet keresek,...

Olyan tabletet keresek, amihez van magyar kiosztású billentyűzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan tabletet keresek ami nem gyenge és van hozzá magyar kiosztású billentyűzet.


Ipad-en kívül nem találtam mást... Segítenétek kérlek?


Emailezésre kellene.

Köszönöm!



2022. márc. 7. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai billentyűzetre gondolsz?
2022. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze!
2022. márc. 7. 23:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Billentyűzet tok.
2022. márc. 7. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ipadhoz is lehet kapcsolni gyakorlatilag bármilyen bluetoothos billentíűzetet. A droidos tabletekhez nem lehet? Mert akkor mindegy milyen tabletet veszel, veszel egy bt-s billentyűzetet és kész.
2022. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És azok megbízhatóak?
2022. márc. 8. 00:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Például:


Galaxy Tab S7 Plus

Samsung Galaxy Tab S6

Surface Book 3

Surface Go 2


Egyébként az Android tud kezelni billentyűzetet és egeret, tehát bármilyen átlagos billenyűt rádughatsz a tabletekre.


Én mivel nem vagyok oda az érintőképernyős eszközökért, egy kicsi laptopot használok, ami alig nagyobb mint egy tablet (Lenovo X240).

2022. márc. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esélyes még a Lenovo Duet 3 (Windows, Chrome OS), és a Lenovo Tab P11 (Android) széria is.
2022. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!