Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudnék ingyen Xbox 360...

Honnan tudnék ingyen Xbox 360 Arcade-et szerezni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egyet, de sajnos nincs rá pénzem. A számítógépem nem bírja már a játékokat, elég régi gép, 2004-es. Rengeteg ingyen xbox-al kecsegtető oldalat megnéztem már, de egyik sem jött be. Ha valaki tud segíteni, kérem jelezze!
2010. szept. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet ingyen X360-at szerezni.

Egyébként sem neked való, ha az egyébként olcsó gépet nem tudod kifizetni mi lesz a játékokkal? Lopod őket? Fogadd el, hogy erre a szórakozásra neked nem futja.

2010. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél használtat.Kb 30 ezer.
2010. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Manapság semmi sincs ingyen. De, ha sikerült ingyen szerezned, akkor szólj :)
2010. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves első, igazán tudod, hogyan kell összetörni mások vágyakozásait:) Egyébként 15 vagyok, szóval nem csoda, hogy nincs rá pénzem:) A szüleim nem támogatják az ilyeneket, azt hiszik, a játékmániám már így is a tanulás rovására megy...

Második, lehet, hogy sznob vagyok, de nem bízok a használt cuccokban...

Utolsó, feltétlenül szólok, de te is szólj, ha találsz :)))

2010. szept. 12. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ingyen még nyerni sem lehet ilyet, csak úgy kapni meg végképp nem. Ha nagyon kell, spórold rá össze a pénzt, de konzol csak annak való, aki a játékokat is bírja fizetni.


Egyébként PC-n kezdenek előretörni az ingyenes MMO-k a helyedben ezekkel kísérleteznék:

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!