Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lassú gépem?

Mitől lassú gépem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam telepíteni rá semmit egy jó ideje amióta újratelepítve lett. Akkor gyors volt, viszont a semmiért lassú lett egy kicsit. Tárhelye az van bőven, csak a edge + a GTA: SA van ra telepítve. A GTA egy icsikicsit szaggat de nem

(annyira) vészes, játszhatóan viszi, max grafikán. Nem veszélyes a GTA, magyar szinkronos.


Windows 8.1 pro

Build: 9600

Proci: AMD 5400K

Tárhely: Van, de fejből pontosan nem tudom mennyi van

Bit: 32

Ram: 2GB (2000MB)

Memória: Kevés


A memória mennyi azt alapból sem tudom pontosan, de kiírja olyan hejzetekben ha sok dolog van megnyitva hogy " Kevés a szabad memória a számítógépen ". Innen vettem ki hogy kevés a memória benne, de nem tudom vagy hinném hogy az lenne-e a gond.


A gép régi, de nem régi cuccok vannak benne, hanem teljesen megfelelőek, nem lassú alkatrészek. Hangosan zúg be kell vallani. De teljesen jó a net rajta meg minden pöpec rajta, csak lassú egy kicsit



2022. márc. 26. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
a HDD-től...
2022. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi: 4GB ramos a PC.


#1 köszi a tanácsot!

2022. márc. 26. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is megérett a HDD helyett egy SSD-t be állítani. Ezen felül bár a GTA. SA nem igényli, de manapság a 4GB RAM már igen harmat gyenge. Ha lehet bővítsd legalább 8GB-ra. Lassan már a nyomi böngészők+Win simán felzabál ennyit.


Ha nagyon zug az a venti lesz, nem tudja kellően le hűteni a procit csak magas fordulaton vagy már ott sem. Érdemes lenne bele nézni, mennyi kosz mocsok jött össze a hűtőbordán, és takarítani, újra pasztázni a procit.

2022. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%
SSD, de egyébként attól, hogy már régi lepkefing.
2022. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

4GB és Bit: 32


nagyon szép, mondhatom.

2022. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20000GB 128Bit

Luxusnak érzed magad mi?

2022. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 4 GB-ot van elég, éppen elég. Én még tavaly is 2x4 GB toltam mindent. A 32 bit és a HDD, de a 2 magos proci se egy szélvész már.

De amit leírsz az a HDD nyűgje, egy idő után bármit teszel piszkosul lassul. SSD-t neki és mintha új géped lenne.


Windows milyen? Mert a 32 bit miatt nem fogsz tudni RAM-ot bővíteni 4 GB fölé!!!

2022. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom
2022. márc. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!