Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » F1-hez milyen olcsó kormányt...

F1-hez milyen olcsó kormányt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik a fontos funkciók nálad a kormányban?
2022. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy milyen eszközön akarod használni, mert ha konzolon, ott nem mindegy, hogy milyent veszel. PC-re meg valami force feedback -eset, ebből az első Logitech-eket szerintem olcsón meg lehet kapni.
2022. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából egy Logitech Driving Force GT-m van,csak nagyon hangos. Eddig ETS-hez használtam,de F1-nél ez nagyon zavaró lenne. Az első kérdésre a válaszom csak annyi,hogy legalább 900 fokot tudjon fordulni és halkabb legyen a mostaninál.
2022. márc. 28. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyent olcsón nem fogsz kapni. Nekem egy Logitech Wingman Formula Force GP-m van, illetve egy G920-as, mert az Xboxhoz miért is lenne jó a régi PC-s kormány? Az előbbi évek óta elő se szedtem a dobozából, de szerintem nincs különbség a kettő közt hangban, mivel mindkettő fogaskerék áttételes. Ha a csendesség számít, akkor a Trustmaster kormányai közt kell nézelődnöd, azoknál a komolyabb modellekben szijjal oldották meg a kapcsolatot a kormány tengelye és a villanymotor közt. De azt nézem, hogy a 40 ezres kategóriában (458 Ferrari racing) még erővisszacsatolás sincs. Szóval olcsón nem úszod meg sajnos ha komolyat szeretnél. Nekem a 900-as szögelfordulást a G920 tudja, de játékokban egyedül a Snowrunnernél tudtam kihasználni, egyéb játéknál jó ha negyed-negyed fordulatig elment aztán játékban végállás. Igaz az xbox kormámnytámogatása katasztrófális. G920 is 3 éve Black Friday alatt volt 66 ezer, most 100 ért kapni újonnan+ ha kell akkor váltókar. De ugye a határ a csillagos ég ebben a kategóriában, főleg ott ahol már direkt hajtás van, és a motor tengelyére csatlakozik a kormány. Az már tényleg csendes.
2022. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!