Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le folyton a...

Miért fagy le folyton a gépem? Nincs benne vírus, legalábbis a vírusirtóm szerint. /NOD32/. Windows XP-m van, a gépem 4 éves. Defragmentáltam, kitörültem a ritkán használt dolgokat. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
fél évente ajánlott újratelepíteni a gépet, szerinted? :P
2010. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nyáron volt újra telepítve a Windows meg minden egyébb program.
2010. szept. 14. 17:32
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Lehet hardveres gond is (pl.:tápegység). Bővebben:

[link]

2010. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kitisztítva (fizikailag), portalanítva mikor volt utoljára?
2010. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Apple707 ***** válasza:

megoldás:


Vegyél


Több


RAM-ot.

2010. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
A kevés RAM nem okoz fagyást, csak esetleg belassul a gép. Szóval ezt nem kéne "megoldásként" reklámozni.
2010. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Portalanítva tavaly volt, mikor ki lett cserélve a DVD felégető, de azelött 2,5 évig hozzá se lett nyúlva, mégse fagyott le soha. A RAM-mal szerintem sem lehet baj, hiszen eddig semmi probléma nem volt, a szabad hely pedig még 149 GB. A portalanítást azért holnap megpróbálom. Szivesen olvasnék még egyébb lehetőségeket is. Köszi!
2010. szept. 14. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ESS mellett is fagyogatott a rendszergazdai oldalon, az egérkurzor időnként eltűnt, vírus sehol. Ma este a Windows frissitéssel együtt jött a rosszindulatú szoftver eltávolító. Az dolgozott egy ideig, de nem tudom, mit szedett le, a végén rengeteg ideiglenes internet fájlt törölt a Ccleaner. Alighanem nyomkövető cookiek lehettek a tettesek. Ezekkel nem foglalkozik az ESET-NOD.
2010. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!