Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok nagy méretű...

Hogyan tudok nagy méretű videókat megosztani Google Drive-on keresztül?

Figyelt kérdés

Be tudok lépni az e-mail címembe,de semmilyen információ nincs ott a videók megosztásáról...:(


Nagyon szépen köszönöm az értékes hozzászólásokat! :)



2022. ápr. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A Google drive-ba lépj be. Ott a "saját meghajtó" résznél vannak amiket feltöltöttél. Jobb gomb arra amit akarsz, majd megosztás és ott bejelölhetsz másokat (pl email cím alapján).


Alul érdemes kiválasztani hogy "a link birtokában bárki megtekintheti". És a "link másolása" résznél kimásolhatod a vágólapra a linket, amit bármikor egyszerűen belinkelhetsz. 😄

2022. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segítettél :)
2022. ápr. 2. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
1. kedves hozzászóló,mindent helyesen csináltam,úgy,ahogy mondtad,de semmi...Több gigásak a videók,nem tudom,hogy mi tévő legyek...
2022. ápr. 2. 22:30
 4/5 bj54 válasza:

Belépsz a Goggle Drive fiókodba, ahol a videóid fel vannak töltve.

Ahogy Anonim is írta, ott a saját meghajtó, gondolom ott látod már a videóidat. Kiválasztod azt a videót, amit meg akarsz osztani. Rámész a fájlnévre, jobb klikk, link lekérése, link másolása és a lenyíló nyílnál válaszd ki, hogy link birtokában bárki.

De ki is tudod próbálni, ha mondjuk word-be kimásolod a linket, kilépsz a fiókodból, s a linkre rákattintasz, akkor fel kell jönnie a videónak. Persze ha nagyobb méretű a fájl, akkor kell várni, míg betöltődik. Remélem tudtam segíteni.

2022. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudtál,köszi szépen! :)
2022. ápr. 5. 12:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!