Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy van-e rólam fent az interneten olyan kép amit nem én tettem fel oda vagy kamu profil?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal és lementette pár olyan képem amin elég hiányos öltözékben voltam, megadtam neki a telefonszámom is sajnos. meg egy másiknál ott aludtam és nyilván meztelenül aludtam egész éjjel…

Most egy ilyen időszakomat éltem viszont meg is bántam már. Nem tudom mennyire függ össze de amióta ezek megtörténtek állandóan hivogatnak valakik pedig nem szoktak csak olyanok hívni akiket ismerek + nagyon sokan jelölnek meg követnek be instán meg facebookon kb 10x annyian mint eddig.

Elég bosszantó és sajnos csak ezekhez tudom kötni mert azóta van így. Attól félek valamelyik tett fel rólam netre valamit és most azért nőtt meg irámtam ennyire az érdeklődés.. hogyan deríthetem ki, hogy van-e valami ilyesmi a dologban?

Náluk rákérdeztem és még ők néztek hülyének



2022. ápr. 3. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Küldd át a képeket, utánanézek
2022. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg képek ,adatok alapján lehet keresni a google keresőn megegyezőt!
2022. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

de jobb lenne keresned egy hozzáértő személyt, mivel ezt nem biztos, hogy te meg tudod oldani!

Személyesen találkozz azzal az emberrel és ne küldözgess idegeneknek semmit!

2022. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Biztos van penge PCs ismerősöd!
2022. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!