Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emnnyi ay esélye annak, hogy...

Emnnyi ay esélye annak, hogy aksi hibás a laptopom?

Figyelt kérdés

A Lenovo Ideapad 5-öm hirtelen leállt a töltéssel. Közvetlenül előtte érkezett meg hozzá az új töltőm (utángyártott) és először rendesen feltöltötte, de amikor másodjára bedugtam nem történt semmi. Próbáltam másik konnektornál, másik szobában, de semmi. Sérülés sincsen rajta. Olyan csavarok vannak rajta, amihez nincsen csavarhúzóm, szóval szétszerelni még nem volt lehetőségem.


Szerintetek az aksival van baj, vagy az utángyártott töltővel? Rendeljek-e gyári töltőt?



2022. ápr. 5. 11:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Mennyi az**

mielőtt bárki leszólna hogy angol billentyűzetem van. :D

2022. ápr. 5. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a konfigban csak a tolto valtozott, en elso korben arra gyanakodnek.
2022. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet akkumulátor és töltésvezérlő hiba is. Legjobban akkor jársz, ha egy szervizben megkéred, hogy nézzék meg neked. Szóval szerintem ne vegyél 10-15 ezer forintért gyári töltőt, mert lehet egy felesleges kör. Illetve, ha esetleg lenne lehetőséged valakitől kölcsönkérni egy töltőt az talán segíthetne.
2022. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos töltőt nem tudok kérni senkitől, mert az én Ideapadembe kisebbnek kell lennie a hengernek. De elviszem szervízbe és ott megkérdezem. Már szereltem/ szedtem szét laptopot, szóval a többivel nem kéne, hogy gondom akadjon!
2022. ápr. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!