Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be az iPad-em,...

Nem kapcsol be az iPad-em, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta nem használtam az iPad-emet, de most be akartam kapcsolni, de nem reagált semmire sem. Felraktam tölteni és kiírta, hogy tölt, de több órás töltés után is nagyon alacsony volt a töltöttségi szint. Vajon mi lehet a probléma? Az iPad nem jó vagy csak a töltő lehet a rossz? (nem gyári a töltő, illetve sok mozgatás után kezdett csak el tölteni az iPad)

2022. ápr. 5. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen sokáig nem használod, akkor teljesen lemerül az akksi és ha felrakod tölteni akkor sokáig nem mutatja, hogy töltődik. Kell neki sok idő mire veszi egyáltalán a töltést. (Mondjuk pár óra már elég kellett volna hogy legyen ahhoz, hogy töltődjön.)

Ha viszon nagyon lemerült az akksi akkor az károsodott. Ki kell cserélni.

Mit mutat? Azt mutatja, hogy dugd rá töltőre, vagy elindul? Alma logó megjelenik bekapcsolás után?

2022. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindig mutatja, hogy felraktam a töltőre, ezért szoktam mozgatni a kábelét és utána egy idő után már jó. (mint mondtam nem gyári, sosem volt az igazi) Az Apple logó se töltés közben, se általánosságban nem jelenik meg, pedig próbáltám a gombkombinációkat is.
2022. ápr. 5. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a készüléket a kukába kell dobnod
2022. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elektronikai hulladék te nagyokos...

Plusz az akksi meg veszéles hulladék.

Nehogy bedobd a kukába!!

2022. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!