Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Más se kapta meg a acershop.hu...

Más se kapta meg a acershop.hu-tól az Április 1.-i akción rendelt Acer Swift 1 laptopját?

Figyelt kérdés
Direkt fent maradtam éjfélig, hogy megrendeljem az Acer swift 1 500 gigás laptopot, amit sikerült is, bankkártyás fizetéssel. Most közölték velem hogy elfogyott, hiába rendeltem meg. Gyanúm szerint sosem volt nekik készleten, átveréses marketing volt az egész akció. Mit csináljak? Fogyasztóvédelem?

2022. ápr. 6. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki is fizetted?

Utalják vissza, vagy mész a rendőrségre ennyit írj nekik.

2022. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sok rendelés miatt szerinte bugos volt a rendszerük, és olyan sokan nyomtak egyszerre a fizetés gombra, hogy a már nem létező készletből is tudtál venni.


pénzt gondolom már vissza kaptad


én amúgy 2:30kor vettem igaz nem ezüstöt hanem rozsaszint, de nem tudom minek, elég csajos szin a rozsaszin en meg nem csaj vagyok :D

2022. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most történt valami, "feldolgozás alatt" státuszra állt a rendelésem
2022. ápr. 7. 11:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!