Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki cseréltem a processzor...

Ki cseréltem a processzor hűtőt a számítógépbe és azóta nem add képet, se videokártyán se az alaplapi videokártyán. Vissza raktam a régi proci hütőt, de akkor sincs kép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A procit rendesen raktad vissza?

Nem gorbult el a cpu/socket laba?

2022. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, rendesen visszaraktam. Ha nincs helyén a proci akkor el sem indul
2022. ápr. 14. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy valamit nem jól csináltál. Mivel semmit nem írtál le részletesen, így nem tudjuk mit nem csináltál jól :D
2022. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval, vásároltam egy Cooler Master Hyper TX3 EVO processzor hűtőt, a leírtak alapján összeraktam, a régi hűtőmet kivettem és be helyeztem az újat a helyére, és nem indult el a számítógépen. Visszaraktam a régi hűtőt, azzal elindul a számítógép, de viszont nem ad képet.
2022. ápr. 14. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen alaplap, milyen processzor? Ne kelljen már mindent kihúzni belőled.


AM2/3/4-nél ezt nehéz elbszni, de LGA-nál ha nem húzod le rendesen és nincs elég leszorító erő a processzoron akkor okozhatja a fentieket. De hagy ne írjuk már le a világ összes egyéb lehetőségét feleslegesen :D

2022. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az alaplap Asus B150M-K

A processzor Intel Pentium G4560 Dual-Core 3.5GHz LGA1151

2022. ápr. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!