Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipad9 (2021) megéri?

Ipad9 (2021) megéri?

Figyelt kérdés

Heló, a kérdés elég felületes, viszont a lényeg benne van.

Akarok egy ideje valamilyen digitalizáló táblát, ahova lehet jegyzetelni, kézzel írni, ábrákat rajzolni, PDF-be jegyzetelni és ne adj isten ha úgy van 1-1 filmet rárakni és megnézni ha hosszú az utazás.


Egyéb opció egyáltalán nem érdekel, tehát kvázi egy jegyzetfüzet lenne digitális formában, viszont nem tudom mennyire korrekt ez a tablet a többihez (drágább ipadekhez) képest mivel ez a rész elég kis hangsúlyt kap minden videóban.


Van olyan közületek akinek van ilyen készüléke? Írás, rajzolás mennyire jó a többi ipad-hez képest? Mennyire vannak hozzá ingyenesen is használható szoftverek (pdf reader stb)? Window-sal mennyire gáz párba állítani? (értem ezalatt, hogy az ipadon elkészített dolgokat mennyire macera windowsra vinni, vagy épp windowsról ipadra?)



2022. ápr. 16. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: nem 32 hanem 64GB
2022. ápr. 16. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nincs ilyenem, de 135 ezerért nem kapsz más gyártótól ilyen szép, jó felépítésű és működésű, illetve támogatású tabletet :) Meg kompatibilis az Apple Pencil 1. Generációjával és jó nagy a kijelzője, Szóval bátran vedd meg :)
2022. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Heló

Köszi a választ! Persze én is így vagyok vele, de érdekel egy kicsit, hogy kinek van és kinek mi a tapasztalata vele mert csak fele annyi mint a legolcsóbb vetélytársa a cégen belül. Kevés funkciója kell a tabletnek, de örülnék ha azok mennének ezért is kérdeztem rá ezekre, de lehet hogy majd bemegyek valahova aztán beszélek az eladókkal.

2022. ápr. 18. 15:17
 4/7 anonim válasza:
Hello én két hónapja használom. Igazából én már nem akartam venni új laptopot, így mindenre ezt használom nincs számítógépem. Én meg vagyok vele elégedve. Vettem hozza egy technika protect tollat tökéletes rajzolás hoz jegyzetelèshez
2022. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! #2-es vagyok, már kipróbáltam már a boltban és nekem nagyon tetszik :)
2022. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, mindenképpen jó beruházás, nem fogsz benne csalódni. :)
2022. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet hogy már kicsit késő és döntöttél, de remélem, hogy azért tudok segíteni. Nekem egy bő féléve van iPad 9-em és még mindig úgy működik mintha most vették volna. Igen, az Apple Pencil 1. generációjával kompatibilis.

Nekem a kedvenc ingyenes appjaim egyike az a Freeform. Szerintem megéri, filmet is szoktam nézni rajta, azzal is meg vagyok elégedve.

febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!