Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok nyomtatni? Tudnál...

Nem tudok nyomtatni? Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy HP Deskjet Plus 4130-as multifunkcionális, all in one nyomtatóm. Tavaly vettem, eddig minden funkciója működött. Nem volt túlterhelve, nem használtam sokszor. A patronok szinte újak, nincsenek beszáradva.


Ha nyomtatni szeretnék vagy fénymásolni, mindkét esetben üres papír jön ki. Scannelni tudok és a scannelt dokumentumot a laptopra mentés után hibátlanul kinyomja. De csak a scannelt dokumentumot. Sőt a nyomtató a tesztoldalt is kinyomtatja rendesen.


Már annyi mindent ellenőriztem, letöröltem, újratelepítettem az illesztőprogramokkal együtt. Próbáltam a neten található tanácsokat hasznosítani, de nem jártam sikerrel. Ugyanakkor azt is bevallom, nem vagyok túl jártas a dologban. Ha van egy kis időtök, minden segítséget hálásan köszönök!



2022. ápr. 16. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Az első kérdőjel véletlen volt. Nem tudok nyomtatni:(
2022. ápr. 16. 19:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Letörölném a nyomtatót a gépről és a legfrissebb illesztőprogrammal (gyári oldalról) újratelepiteném
2022. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!