Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok bejelentkezve a...

Ha nem vagyok bejelentkezve a Microsoft Office-ba akkor nem menti a dokumentumokat amiket létrehoztam?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy lejárt a Windows-om Ilyenkor ugye megjelenik az aktiválja a Windowst felirat.

Nos ha én létrehozok ilyenkor egy pl World Dokumentumot akkor menti az Office-ba a dokumentumot vagy nem?

Nem vagyok bejelentkezve a Microsoft Office-ba.

Illetve még az lenne a kérdésem ha megveszem a Windowst az office-val eggyütt és bejelentkezek az Office-ba akkor ott lesznek a dokumentumok amiket létre hoztam?

Még azok a dokumentumok is ott lesznek amiket már kitöröltem?

Válaszokat elöre is köszönöm.

(Nagyon nem értek hozzás sajnos)



2022. ápr. 21. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Windows egy operációs rendszer, az Office egy programcsomag. Az, hogy nincs aktiválva a Windows-ot nem befolyásolja az Office-t.


Az Office esetében két helyre menthetsz:

- A számítógépre

- A OneDrive-ra (Felhőtárhely)


Amikor lemented a fájlt, kiválaszthatod, hogy hova mentse. Például az asztalra. De mentheted OneDrive-ra is, úgy biztosan nem fog elveszni és más eszközökről is elérheted.


OneDrive-ban azt hiszem 30 napig van lehetőség visszaállítani a törölt fájlokat. Ha a számítógépedről törölted őket, nézd meg a lomtárat. Ha kiürítetted, akkor búcsúzz el tőlük. Elméletileg még vissza lehetne állítani, de több esélyt látok arra, hogy Shrek elmegy a házam előtt, minthogy valaha is elérd azokat a fájlokat.


Ha megveszed az Office-t, az esetben is két lehetőséged van:

- Office 2021: Ezt csak egyszer kell megvenned, de nem frissíthetsz a későbbi Office-okra (Pl.: Office 2024 vagy ami jönni fog, a Microsoft már össze-vissza adja ki ezeket)

- Office 365: Ez egy előfizetéses termék és kapsz hozzá 1 TB OneDrive tárhelyet is, oda mentheted a dokumentumaidat.

2022. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vízjelen és néhány beállításon kívül nincs különbség az aktivált és az aktiválatlan Windows között, rendesen fog működni az Office
2022. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!