Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a Revision OS-en, hogy érzékelje a külső monitort?

Figyelt kérdés

Windows gomb + P -re ezt írja: [link]

Pontosan milyen drivert kell újratelepíteni? Vagy hogy lehet integrált GPU-ra váltani?



2022. ápr. 27. 14:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam NVCleanstall-al
2022. ápr. 27. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem lenne egyszerűbb egy normális rendszert használni? Ez a hátránya az ilyen agyonmókolt hülyeségeknek, a rendszer normális működéséhez szükséges elemeket is zsigerből kiszedik belőle, vagy úgy módosítják, hogy ne fusson rendesen. Fene nagy divat már jó ideje buherált Windowsokat használni, de én még olyan embert nem láttam, aki ne ütközött volna komoly problémába a használatukkal.
2022. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi fa#szsággal jöttem szembe mint a sima Windows-al. De cserébe gyorsabban fut a játékok.
2022. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok dolgot ki vesznek belőle mert a micro kutya tele rakja játékokkal tele reklámmal és ha letörlöm vissza rakja. Frissítés meg meg sem említem milyen károkat tesz de a revibe csak a biztonsági frissítéseket rakja fel a többit nem mert tiltva vannak mert fel kerülne a sok szemét.

Kezdik már sokan használni.

2022. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!