Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondjatok olyan Garry's mod...

Mondjatok olyan Garry's mod hostingot ahol nem indítják újra a szervert csak ha én újraindítom?

Figyelt kérdés

Most fizettem ki 1500 forintot egy hostingra és mint kiderült a control panelen írják, minden nap újraindítják a szervert karbantartási okok miatt.


Nekem pont, hogy ez az ami nem kéne. Ezért béreltem szervert hogy ne induljon újra soha, csak akkor ha én újra indítom.


Nem akarok semmilyen community -t építeni rajta, csak sandboxba játszani. Egy városi pályát szeretnék feltölteni élettel, gyalogosokkal, autósokkal. Ezt már majdnem megcsináltam, csak rájöttem két dologra.

1 - Ha elmentem a játékállást és később betöltöm MINDENT elfelejt a garry's mod.

2 - Nincs hozzá fixálási mód, tehát semmilyen javító workshop item.


Ezért gondolkodtam és a szervert gondoltam a legjobb megoldásnak, mivel ott 24/7 menne az összess NPC a városban és az autók is. Figyelnének a forgalomra stb... Én pedig akárhányszor videót szeretnék csinálni vagy csak szimplán játszani ezt megtehetném.


Csak sajnos így, hogy újraindul a szerver minden nap így ez csak kidobott pénz volt az ablakon. :/ Rákeresve a Garry's mod hostingokra, sajnos nem említik meg hogy melyik indítja újra és melyik nem.



A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2022. ápr. 29. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj VPS-s és arra telepítsd fel. Az egy kicsit drágább lesz, főleg ha sok RAM kell, de 99% uptime garantált. De azért az is előfordulhat, hogy újraindul, de nem minden nap. Olyan nem létezik, hogy valami folyamatosan menjen, a műszaki berendezések nem ilyenek.
2022. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
VPS -ből mindegy melyik hostingot választom?
2022. ápr. 29. 08:43
 3/5 A kérdező kommentje:

vagyis, ahogy rákerestem ez olyan mintha egy rendes PC lenne. Akkor gondolom minnél több annál jobb?

A contabo -t dobta fel nekem, 8 giga ram és 4 magos processzor a legkisebb

2022. ápr. 29. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez egy bika szervergépen futó virtuális gép, olyan mintha egy PC lenne amin azt csinálsz amit akarsz, az erőforráskorlátaid erejéig. Hogy milyen csomag kell neked az attól függ, hogy a szoftver amit futtatni akarsz rajta milyen erőforrásokat igényel, meg kell nézni a rendszerigényeit. Ha egy hatalmas világot szimulál, vélhetően CPU kell neki sok, a RAM meg attól függ mekkora az a világ. Minden bizonnyal a szoftver rendszerkövetelményeinél le van írva.
2022. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sikerült megcsinálnom és nagyon jól fut! :)

Nincs újraindulás sem. :D Szupi!


Köszönöm!

2022. ápr. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!