Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PDF android 3 nap ingyenes...

PDF android 3 nap ingyenes letöröltem de az accountom marad és majd számlát kapok???

Figyelt kérdés

Meg akartam szüntetni de nem vlt olyan hogy fiók törlés. Csak appot tudtam eltavolítani de rajőttem h ettől még megvan a fiók

3 nap után szamláz majd?


Segíts letörlni végleg 😵😕🥺


2022. ápr. 29. 13:55
 1/5 Shaddark ***** válasza:

?

Megadtál valami kártyaszámot vagy paypal hozzá férést?

Ha csak beregisztráltál és nem választottál fizetési módot akkor nem kapsz semmit csak reklámot majd emailban.

Ha megadtál fizetési módot akkor azt kell inaktiválni. Paypalon a rendszeres fizetéseknél, kártyás fizetésnél a bankod oldalán.

2022. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg semmit. Emailhoz tásított. Azon meg rajta minden.
2022. ápr. 29. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg fizetési módot, akkor szerinted hogyan vonhatna le pénzt tőled?
2022. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vonhat le. Hanem kiszamláz
2022. ápr. 29. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs a neten. Vagy valamit előre kifizetsz, vagy addig nem férsz hozzá. Mi alapján számlázna amúgy is, mikor semmit nem adtál meg? E-mail címre nem lehet számlát generálni, ahhoz legalább egy név és lakcím kell.

Valószínűleg demoként működik a program, azaz az ingyenes időszak alatt használható, utána nem engedi elindítani vagy a funkcióit használni amíg nem fizetsz.

2022. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!