Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet baja attól a számítógépn...

Lehet baja attól a számítógépnek, ha földeletlen konnektorban van használva?

Figyelt kérdés
Régi a ház eléggé és nincs a szobában földelt konnektor. Úgy tudom a számítógépeket ajánlott földelt konnektorban használni. Hosszabb távon elromolhat emiatt a gép?

2022. máj. 5. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem hetven éves házban a földeletlen konnektor kinyírta az asztali gépemet, de még 2008-ban. Helyesebben a konnektor miatt kellett tápot cserélni, különben is egy fázis volt a házban.
2022. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam meg 20 éve semmi baja egyik gépemnek sem.

1: nálad valószinüleg kimelegedett a konnektor és az okozta a bajt. Az akkor is megtörténik ha van benne fő'delés.

2022. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gépnek nem.

Legfeljebb rázni fog. De ezt gyakran túl szokták élni az emberek.

2022. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam a 90-es évek elejétől egészen a 2010-es évek elejéig földeletlen konnektorban volt.. semmi baja nem volt. Azután elköltöztünk.
2022. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam sincs. Viszont nem ráz a gép, kipróbáltam direkt. Igazából nem is értem, mert kicsit ráznia kéne. Semmi baja a gépnek amúgy.
2022. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Földeletlen konnektorról megy a gépem/im 15 éve minden gond nélkül.Nem volt alkatrész meghibásodásom sose.
2022. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!