Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan app amivel megtudom...

Van olyan app amivel megtudom nézni hogy ki követett ki Instagrammon?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan app legyen ami biztonságos...

2022. máj. 8. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A biztonság már ott megkérdőjelezhető, hogy miért létezik egy olyan szolgáltatás vagy program, ami olyan adatot állít elő neked, amit maga az eredeti oldal sem biztosít (funkció szintjén sem, és az API-ban sem). Tehát honnan veszi amit állít, ha nem tudja lekérdezni az oldaltól? Amellett, hogy abba a témába tartozik az ígért tevékenység, amire millió vírusos, adathalász oldalt és programot lehet találni, mert ezek használják ki az emberi kíváncsiságot és elővigyázatlanságot.


Ha az Instagram nem tart számon ilyen adatot és nem is ad rá lehetőséget, akkor az azt jelenti, hogy valakinek létre kell azt hoznia. Azaz be kell lépned a saját Instagram adataiddal egy oldalba, ami folyamatosan újra és újra lekéri majd a követőket, és ha két lekérés között különbség lát, akkor feltehetően ott egy kikövetés történik. Csakhogy ezerszer meggondolandó dolog, hogy bármilyen idegen oldalon vagy program beírod a belépési adataidat, mert sosem tudhatod, hogy tényleg azt fogja csinálni, amit állít. Nem pedig egyszerűen ellopják az adatokat és kizárnak a fiókodból.

2022. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ilyen alkalmazas letezhetne de nem tudok ilyenrol. Ami arhivalja a kovetesi kerelmeket amik nem torlodnek de ehhez szerintem szukseg lenne api-ra amivel megtudnád csinálni hozza az adatlekerest.
2022. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"amivel megtudom nézni hogy ki követ"


Ha este a sötét utcán hátulról valaki megfogja a melled, akkor ne a telefonodon keresgélj appot, hanem fordulj szembe vele... 🤬

2022. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a followers-unfollowers-t használom. Meg vagyok vele elégedve. Én azért is szeretem, mert nem küld felesleges értesítéseket, és ha megnyitom, azonnal frissíti önmagát. Mindig tudom, hogy ki az aki kikövet, és ha rákeresek, akkor meg is látom, higy tényleg.
2022. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!