Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen kontrollerek vannak...

Milyen kontrollerek vannak amik jók PC-hez is, és nem horror árúak?

Figyelt kérdés
Lego Star Wars új részében van egy bug, ami miatt nem lehet 100%-ra vinni: az egyik helyen ahol egy középső akármit kell összeépíteni, csak jobbra és balra engedi, a "le" gombra automatikusan balra épít, emiatt nem lehet megcsinálni. Viszont a neten mindenütt azt írják hogy kontrollerrel meg lehet csinálni elsőre. Csak nekem nincs kontrollerem mert nincs konzolom. Ehhez az egy mozzanathoz kellene, emiatt nem akarnék valami drága cuccot vásárolni, de kölcsönkérnem nincs kitől, haverjaimnak vagy nincs vagy messze laknak. Plusz ugye kéne hogy géppel is menjen, tudom hogy van amit nem lehet géphez csatlakoztatni. Tudtok ebben segíteni? Köszönöm előre is hálásan!

2022. máj. 18. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom mit értesz horror ár alatt. Egy kontroller 10-20 ezer forint, annál nem nagyon van drágább. Nyilván olyat kell venni, ami éveket kibír, pl a PS Dualshock kontrollerek a legjobbak a piacon. A többi is jó, csak kérdés megéri-e kompromisszumot kötni egy kis műanyag "dobozra" ami tele van érzékeny mikrokapcsolókkal... ha szar a konstrukció, elég hamar tönkre fog menni. A ps kontroller nem fog.
2022. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőven elég egy xbox 360 vezetékes kontroller ha csak erre kell. [link]
2022. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:

Nekem volt vagy 3 ilyen 10 ezres (kaptam őket eszközökkel) és egyik sem működött normálisan.

Vettem rendeset, a windowshoz ajánlott Xbox típust huszon akármennyiért és azóta a pc és Oculus játékokban is megy mindegyikben rendesen.

2022. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nekem igazából ehhez az egy mozzanathoz kellene, mert a tökkelütött fejlesztők másfél hónapja nem képesek javítani, lehet soha nem is fogják. Szóval ennyiért nem akarnék 20+ ezret kiadni, jó lenne az a 2-3 ezres is amit linkelt a kettes, csak azt nem tudom ezt rendesen hozzá lehet kötni a géphez? Tehát bedugom USB portra és ott menni is fog rendesen mint a billentyűzet meg az egér?
2022. máj. 19. 09:00
 5/7 Shaddark ***** válasza:

Igen.

Ha észleli a játék és tudja is kezelni.

Azaz vagy működni fog vagy nem.

Ilyet amúgy tudok neked küldeni, de a posta se olcsó. Szekszárd környékén nincs ismerősöd aki jár arra?

2022. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, Borsodban lakom, de köszönöm azért. :)
2022. máj. 19. 09:20
 7/7 Shaddark ***** válasza:
Júniusban utazom mamámhoz Sátoraljaújhelybe, viszek neked ha addig ráér a pálya :)
2022. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!