Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újra a gépem...

Miért indul újra a gépem bizonyos időközönként?

Figyelt kérdés
Általában napi 1x szokott újraindulni de van mikor egyáltalán nem. Először a tápra gyanakodtam de az nemrégiben lett cserélve szóval az már nem lehet. A megbízhatóságfigyelő azt írja hogy: "a windows nem megfelelően lett leállítva" és az index egyre lejjebb megy. A gyors bootolást is kikapcsoltam a windowsnál. Amit észre vettem hogy mindig scandiskel akarna indulni a windows de hiába hagynám hogy végigfusson nem csinál semmit csak bebootol. Esetleg valami tipp?

#újraindulás #"a windows nem megfelelően lett leállítva" #a windows 10 újraindul
2022. máj. 29. 20:57
 1/10 anonim válasza:
Gyérül feltelepített tört windows.
2022. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gép a padlón van a lábad közelében, és néha játék közben véletlenül belerugsz a reset gombba.. :)
2022. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy túlmelegszik.
2022. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A túlmelegedésre is gondoltam de megnéztem különféle programokkal és nem melegszik egyáltalán
2022. máj. 29. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Tápellátás?
2022. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden jól működik hardveresen
2022. máj. 29. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kékhalállal indul újra, írd le, milyen kódot ír ki. Valami ilyesminek kell lennie: 0x000003x vagy valami hasonló, ez elárulja, hogy mivel van gondja.
2022. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2022. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shaddark ***** válasza:

Az, hogy új a táp még nem feltétlen jelenti azt hogy megfelelő is.

Ilyen újra indulás vírustól windows fájl sérülésig szoftveresen és melegedéstől gyenge tápig, kontakt hibáig sok minden okozhatja.

Tudunk okoskodni, de ennyi adat kevés hogy a "gépem".

2022. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinálsz a gépen amikor újraindul?
2022. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!