Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan Star Wars PC...

Létezik olyan Star Wars PC játék amely hasonló a KotF (Knights of the Force) Jedi academy -hez, és egyedi karaktert is lehet benne "készíteni" (persze a sablonokból)?

Figyelt kérdés

A SW KotF -ot már meg untam (mivel olyan h*lye verziót töltöttem le ami már végig van játsz meg mindenféle belenyúlás van) de még játszanék hasonlóval, csak nem tudok kiindulási pontot, hogy mien néven keressek hasonló Star Wars játékot.


Továbbá amin szeretném, hogy elmennyen:

CPU: 1.67Ghz

Ram: 512MB

Vidikárty: Nem tom mien, mivel egybe van építve az adatlappal (nem a legjobb fajta de visz pár játékot szép grafikával).


Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 18. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, de ami legközelebb áll a Jedi Academy-hez, az az elődje, a Jedi Outcast, de abban még nem lehet egyedi karakterrel menni. (De mellesleg szerintem sokkal hangulatosabb a JA-nél, minden hátránya ellenére.)
2010. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!