Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A "régi" Facebook profilomban...

A "régi" Facebook profilomban az album képeket hogyan tudnám egyszerre letölteni?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis hogy a régi profilomba már nem tudok belépni, viszont ott maradt több mint ezer kép utazásokról, szülinapokról stb. és ezeket szeretném letölteni, megmenteni. Mindegyiket külön letudom tölteni, de akkor karácsonyig sem végzek vele és én egyszerre szeretném letölteni.

Mindegyik albumban csomó kép van. Egy albumból a képeket hogy tudnám egyszere letölteni?? Vagy nem lehet?

Próbáltam megosztani az új profilomra, ami sikerült is, de ott meg megint nem tudom albumba tenni őket.

Egyébként a régi profilomban a képek nyilvános, igy letudom tölteni, meg aztán pár ismerősöm is besegitene a letöltésükben, de igy is csomó időt venne igénybe egyesével letölteni.


2022. jún. 4. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz belépni?


Fényképeket letölteni csak egyesével tudsz, ha fontosak érdemes fokozottan figyelni arra, hogy elérhetőek legyenek és egyszerre tudd mozgatni. A legjobb megoldás ha veszel egy erre alkalmas memóriakártyát, pendriveot, esetleg ssd-t vagy akár felhőben (pl drive) tárolod a képeid amellett, hogy megosztod őket facebookon.

2022. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1: Állitólag egy virusos hasonmás Facebook oldalon léptem be egyszer a profilomban és lemásolta jelszavamat is, ugyanigy léptem be az email fiókomba is és még hab a tortán az volt, hogy egyforma belépési jelszót adtam meg az email fiókomba és a Facebookba. :D

A másik hiba meg a Facebookban nem adtam meg a másodlagos email cimet, igy betudtam volna lépni.

Csináltam már egy új Facebookot igy oda menteném le a régi profilomból a képeket, amik szerencsére jó részük nyilvános de egyik közeli ismerősöm aki ismerősöm a régi profilomban is, igy ő lementi amit én nem látok mert ugye idegen vagyok a régi profilomnak. :D

Csomó kép van, igy hát akkor ahogyan irtad hogy egyesével fogom lementeni.

Karácsonyig csak végzek. :D

Köszi hogy válaszoltál! :)

2022. jún. 11. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!