Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a monitornak?

Kolbaszkarika kérdése:

Mi baja lehet a monitornak?

Figyelt kérdés
Fekete képernyőt ad ki a monitor miközben bevan kapcsolva a gép és a monitor is egyaránt úgy hogy tegnap még tökéletesen működött. Valakinek van valami tippje hogy mi történhetett?

2022. jún. 13. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, én megnézném a kábelt először, hogy rendesen be van e dugva mind két helyre, ezután kipróbálnám egy másik kábellel is, ha nem jó. Viszont ha ezek után se működik, akkor a monitor problémás belsőleg.


De viszont, ha csak az operációs rendszerben nem ad képet, akkor lehet driver okozza a problémát, és ha addig ad képet, ameddig eltudnál jutni a csökkentett mód-ig, (Nemtudom milyen operációs rendszered van) Akkor azt is meglehet próbálni, mert ott nem tölt be a videókártya driver.

2022. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a drivert kéne frissíteni vagy azzal csinálni valamit viszont kép nélkül nme tudom hogyan tudnék odajutni
2022. jún. 13. 18:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert maga a monitor elkezd tölteni valami be azt látom csak egy 2 perc után gondol egyet és fekete képernyőre vált simán.
2022. jún. 13. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm, nos hát, ez így valóban nehéz, de, egy ismerősöd segítségét kellene kérned, hogy pendrive-ra, tegye fel a Hirens boot cd-t, onnan már lehet szerkeszteni majd a BCD-t, amivel beléphesz a csökkentett módba, azt nemtudom, hogy windows telepítő cd-ről lehet e, bár arról is lehet, de ahhoz, be kell töltened a BCD Hive-t, a rendszerleíróba, ami szintén nemtudom hol van, (Nekem a betűjel nélküli meghajtón)


Szóval a Hirens-es megoldást ajánlom, ha megvan, utána írj, és folytatjuk. :)

2022. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-mas válaszodra, vagyis akkor ez driver lesz, mert a monitor ad képet. Akkor jó, bár az is megoldás lehet, hogy ha újratelepíted a rendszer-t, de én mindig úgy ajánlom az ilyesmit, hogy ha van más lehetőség, lehetőleg ne kelljen újrarakni.
2022. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kábelek megmozgatása. Ha nem működik akkor lehet driver hiba. Ha azzal sem akkor egyéb hardveres hiba is lehet pl videókártya.
2022. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!