Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netezésre milyen egeret...

Netezésre milyen egeret érdemes venni? Pénzkidobás 4000Ft-os egeret venni erre a célra?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy egeret,de nem játékra,hanem csak simán netezésre?

Erre a célra milyen árkategóriában vegyek egeret?

4000Ft-s egér csak netezésre pénzkidobás?

Nyilván a cél hogy tartós legyen az egér


2022. jún. 14. 11:36
 1/10 anonim válasza:
100%
Mindig mikor egeret választasz, ne feltétlenül az ár legyen a szempont hanem próbáld ki ha teheted , hogy kényelmes legyen. 4000 ft nem kidobás ha tetszik vedd meg. Ne vegyél olyat amit nem szeretsz mert nem fog boldoggá tenni. Peace
2022. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

4000 forint hogy lenne már pénzkidobás? Annyiért egy normális minőségű vezetékes vagy belépő szintű vezeték nélkülit kapsz.


Most ha megmondom, hogy én 11 ezerért vettem magamnak egy Logitech vezeték nélkülit, akkor az mekkora pénzkidobás volt szerinted? :D

2022. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Kábelesből feleslegesen drága.

Még a nagy múlttal rendelkező, specifikusan számítógép-perifériákra szakosodott gyártók - Genius, Logitech,... - kínálatát szemezgetve is simán találni 1000-2500 Ft közötti rágcsálókat:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2022. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt azért tegyük hozzá, hogy az alsó árkategória nem véletlenül annyi, amennyi. Sokuk működése azért hagy kívánni valót maga után, van, hogy egy kicsit fényesebb felületen már "ugrál" a kurzor. A tartósságuk sem az igazi. Garantált, hogy ezek nem fognak 5-10 évig kiszolgálni. Összességében pedig ugyanott vagy, ha veszel egy minőségibb egeret, akár 5-10 ezer forintért, de az 5-10 évig, vagy még tovább is garantáltan jól fog működni.

A komolyabb egereken pedig rendszerint vannak extra funkciók. Pl. állítható érzékenység, böngésző előre/hátra gomb, stb. Ezeket nem csak játékokhoz lehet használni.

2022. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#5: Pontosan! Amiket #4 linkelt az mind olcsó 3 gombos egér. A kérdező netezésre akarja használni, ott pedig jól jön a plusz 2 gomb, böngésző előre-hátra ugráshoz.
2022. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: Drága egereken ugyanúgy cserélni kell a kapcsolókat, mint egy olcsón. Elkopik, ha sokat használod - mindenesetre, ha tudsz forrasztani, nem probléma. Csak megjegyezném, nekem egy razer deathadder-en kellett cserélnem 3.5 év után, mert nem kattintott rendesen :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem pénzkidobás.

2022. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#7: Én aztán már csak használom az egeret, de utoljára talán 2000 környékén kellett kapcsolót cserélnem egy soros Genius Easymouse-ban, ami még "golyós" egér volt. Azóta soha. A régi A4Tech egeremben is az optika adta meg magát 7 év után.
2022. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Közintézményben dolgozok. Ha itt beszerzés van, akkor mindenből az alsó árkategóriát vesszük. Hidd el, nem csak annyi a gond, hogy pár év után tönkremegy a kapcsoló. :-) Van olyan egér, aminek nem teljesen folyamatos a mozgása. Pont annyira zavaró, hogy az ember ne tudja megszokni, hogy mihez mennyit kell mozdítani az egéren. Ez számítógépes munkánál nagyon zavaró tud lenni. 10% körüli az aránya azoknak, amik egy hónapon belül tönkremennek. A görgő rögzítése könnyen letörik, de sokszor az elektronikája adja meg magát. Egy minőségibb terméknél távolról sem ekkora a meghibásofások aránya.

Én tudok forrasztani, meg a pillanatragasztóval is otthonosan bánok, meg ismerem a kontaktjavító "trükköket", de egy sima felhasználótól ez nem várható el.

2022. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, az én egerem sokkal drágább volt, igaz az vezetéknélküli.
2023. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi? 4000 neked sok???
2023. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!