Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CPU affinítás, ciklusosan...

CPU affinítás, ciklusosan váltakozna, lenne bármiféle előnye?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ugye, be lehet állítani programoknál, a CPU affinítást, és vannak, az olyan programok, amik egyetlen egy CPU magot képesek használni, de, mi lenne, ha folyamatosan átváltana 1 cpu magra egy program, és így menne tovább? Elveszíteni azt a feladatot, amit éppen a másik maggal csinált? Még nem próbáltam ki, egyenlőre, eszköz hiány végett, de a Github-on találtam egyet, annyit tesz, hogy egy eszköz, ami parancssor segítségével váltja a processzor affinítást.

#teljesítményteszt #ErőforráskihasználásAltrernatíva
2022. jún. 16. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
AZ égvilágon semmi értelme sincs ennek... (szokás szerint)
2022. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És az mi az istent segítene?

Ha egy autó 200zal tud menni egyenesen, akkor akárhogy rángatod a kormányt a másik sávba, nem fog tudni 300zal menni.

Megint szaporodnak a kérdéseid, egyik hülyébb mint a másik.

Bízd az operációs rendszerre, 5ezer mérnöknél aki tervezte, te sem leszel okosabb.

2022. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!