Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 2 Playstation...

Névtelenül nevű kérdése:

Hogyan lehet 2 Playstation 4-en is játszani ugyanazzal a játékkal? /Ugyanazzal az egyetlen vásárlással megvett játékkal, tehát a játék 1x lett megvéve./

Figyelt kérdés

Sok játékot megvásároltam a saját accountomra. A lányom most elköltözik, és szeretne játszani az új lakásban is a régi játékokkal, amelyekkel itthon is játszott.

Van saját accountja, itthon is a sajátján játszott, de arra nincsenek játékok vásárolva, csak az enyémre.

Tehát egyetlen ps4 gépünk volt/van itthon, amin több account is van, de a játékok csak az enyémre lettek megvéve.

Most azonban egy másik gép, egy másik lakás, tehát valami más kell mint eddig, hogy továbbra is játszhasson a régi játékokkal.



2022. jún. 23. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentkezik a te accountodba és játszik.
2022. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

A net tele van azzal, hogy elsődlegessé kell tenni az egyik gépet, de olyan zavaros mindenhol ez az egész, hogy nem értem. ok, google, de nem értem, amit írnak. Egyszerűen nem értem.

Ilyen rövid választ mint az előttem szólóé, még nem is láttam, mindenhol hosszú-hosszú cikkek vannak erről.

2022. jún. 23. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs PS-em. Én sem értek hozzá. Lehet hogy bonyolultabban kell csimálni, nem tudom. Amit leírtam annyit tudok.
2022. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CspCsj ***** válasza:
100%

Nekem sincs PS-em, de gyorskeresésre:

[link]


A fenti alapján:

1. Deaktiváld a fiókodat a saját gépeden.

2. Lányod aktiválja a te fiókodat elsődlegesnek a saját gépén.

3. Lányod jelentkezzen ki a te fiókodból, majd jelentkezzen be a saját fiókjával.

4. Jelentkezz vissza a fiókoddal immáron másodlagosként a saját gépeden.

2022. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre 2 gépen lehet aktiválva egy fiók. Amelyiken elsődlegesre van állítva a profil, azon a gépen bármelyik felhasználó tud játszani a megvásárolt játékokkal, ahol viszont másodlagos a profil, ott csak úgy tudsz játszani, ha az adott profilba vagy bejelentkezve.
2022. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom. Köszönöm.
2022. jún. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!