Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lassíthatja kizárólag a...

Mi lassíthatja kizárólag a mediaklikk.hu csatornáin a lejátszást?

Figyelt kérdés

Nincs tévém, kizárólag a fenti csatornákat szoktam használni,

vagy más szolgáltatókat. Csak a fenti szolgáltatón fordul elő,

hogy lejátszás közben 2-5 percenként leáll a kép.

Már takarítottam a fölösleges fájlokat. Újratelepítettem az antivírust.

Mi lehet az oka?



2022. jún. 30. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor odaát van a hiba, nem nálad. Nem tudsz vele mit kezdeni.
2022. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy sz.r f.s! Vagy másnéven f.s sz.r az egész telibevert mocskos közmédia! Évi 150 milliárdból ennyire futja nekik! Nem lehet normálisan nézni semmit a mediaklikken, mert lassú, akad, tölt, visszaveszi a felbontást, sz.r.

Nekem sincs tv előfizetésem, mert azt a néhány műsort ami érdekel megnézNÉM a neten ha lehetne. De nem lehet, mert f.s az egész. Múlt hétvégén is a Forma1-et szerettem volna nézni és egy nagy homály volt az egész, annyira levette a felbontást, még a szöveget sem lehett elolvasni... mert azt hitte rossz az internetem. És ahogy mondod 5 percenként megakadt. Próbáltam már telefonnal, tablettel, win és mac gépekkel, appból, böngészőből de mindenhol vacak. A stream direkt linkjét megnyitottam VLC-ben, ott is kaka volt. Ezzel etetik a népet.

Bezzeg az egyperces híradó amiben csak a migráncsok, a sorosterv és a rezsicsökkentés van az megy röccenés nélkül.

Minden más dolog megy a gépeimen, eszközeimen rendesen. Youtubról és a többi helyről megy a 4K streaming hiba nélkül a 200megabites netemmel és még mellette tudok böngészni is.

2022. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A propaganda :DD
2022. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

(#3 vagyok, véletlen azonnal rányomtam a küldésre bocsi)

Szóval viccet félretéve, először is érdemes megpróbálni másik böngésző használatát.

Amennyiben nem segít, próbálj meg máshonnan köztévéhez jutni (bár nem javaslom, de ez most mindegy...).

MindigTVgo alkalmazás és weboldal esetleg? A közszolgálati TV csatornák ott is elérhetőek ugyanúgy, ingyen.

2022. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Haburc ***** válasza:
Nekem a diginél van az előfizetésem. Dual band-es routert használok. A 2,4 GHz-es wifinél nekem is probléma volt ezzel. Nemrég vettem egy laptopot, igaz erősebb, mint az előző, dualbandes wifije van. Mióta 5 GHz-en használom, azóta nincs vele probléma. Tapasztalatból mondom. Google chrome-on használom, és telepítve van az adblock plus reklámblokkoló program.
2022. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. júl. 2. 00:42
 7/9 A kérdező kommentje:

Megvan a megoldás. Kint volt a szerelő a Vodafone-tól.

Azt mondta, hogy nyissam meg privát módban a böngészőt:


Chrome-ban CTRL+Shift+N billentyű kombival.

Firefoxban és Explorerben CTRL+Shift+P billentyű kombival.

Működik, a kép is tisztább, erősebbek a színek is.

Nem akad meg a kép, nem töltöget újra.

2022. júl. 5. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Erősebbek a színek privát módban? Ejha :D
2022. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nálam igen.

A nem privát módban a leírt problémáim voltak.

Azért kértem segítséget.

A szerelő tanácsait megfogadva privát módban minden stimmel,

és érdekes módon a színek is tisztábbak, mondhatni erősebbek.

Nem értek hozzá, mi miért lehet, vagy nem lehet.

Csak leírtam, amit tapasztaltam.

2022. júl. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!