Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Velemenyek, windows 11 nem...

Velemenyek, windows 11 nem kompaktibilis gepen valo haszanalatarol ?

Figyelt kérdés

2 napja feltelepitettem a gepemre amit egyebkent nem tamogatna … i5 6gb ram 2gb videokartya.. eddig szuperul mukodik egy fagyasa nem volt… sokkal gyorsabb mint a win 10,

Mas is hasznal nem tamogatott gepen ? Ha igen miota ? Es mik a tapasztalatok?


2022. júl. 10. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még kompatibilis gépen sem kell. Még mindig tele van hiányosságokkal ami a w10 ben jól működik és megszoktam hogy van. A 10 még évekig támogatott és stabilan működik. Nincs olyan funkció a 11 ben ami hiányozna nekem a 10 ből.
2022. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11en megy a play store meg az android appok.


Más újdonság nincs benne.

2022. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:

"Más újdonság nincs benne."


A spicliskedése talán fejlődött...

2022. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még mindig olvasok híreket a Windows 11 rendszerben elkövetett baromságokról, legutóbb az idézőjelek közötti című cikket olvastam: "Nem települ a Windows 11-frissítés, amit azért adott ki a Microsoft, mert nem települt a Windows 11"

Ameddig ilyen baromságokba bele lehet futni a Windows 11-nél, miközben semmi problémám a Windows 10 rendszerrel, nem fogom a kompatibilis gépemre sem feltenni a 11-et. Minek nekem újabb problémahalom, kezdve a kötelező Microsoft fiókkal, ami már a Windows 10 esetében is problémát okozott, de most még erőszakosabbak.

2022. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen fiókot nem kért a 10 meg a 11 se.
2022. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi értelme 11-nek. maradj 10nél
2022. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"11en megy a play store meg az android appok."

Úgy tudom még nem futnak rajta az android app-ok,

csak a hírverésénél dicsekedtek vele, play store

W 10-nél is van.

2022. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!