Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon Karcos Apple Watch-al...

Nagyon Karcos Apple Watch-al mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés

gondoltam

hogy ilyen folyekony uvegfolia lehet kitoltene a karcokat de nem akarok hulyeseget sem csinalni. sajnos en mar igy vettem. esetleg van otlete valakinek?



2022. júl. 14. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy órásmestehez, ők szoktak órákat polirozni. Ha a nagyobb karcokat nem is tudja kicsiszolni, a sok kicsit el tudja tüntetni. És akkor utána mehet rá a folyékony fólia.
2022. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oda vittem eloszor es nem vallalta mert ez mas anyag es ezeket nem vallaja. behogy foltos legyen a kijelzo stb,tul vekony anyag
2022. júl. 14. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar hogy karcos akkor minek vetted meg?
2022. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lényszíves gondolkozz máskor mielött ilyeneket kérdezel. Azóta is hordom szóval nem tudom honnan jött hogy "ennyire zavar" de ha zavarna is nyilván olcsobb volt és ha meg lehet csináltatni jó áron miért ne csináltatnám?
2022. aug. 27. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenkit zavarnak a karcok

akit meg nem az megse akarná csináltatni

neked kéne elgondolkodni

2022. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!