Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van internetem,de ha egy...

Van internetem,de ha egy másik Winchestert rakok bele, sehogyan sem tudom beállítani, hogy legyen Net. Mit nem csinálok jól?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt kifejtenéd bővebben?

Mit cserélsz ki, pontosan miben?


Amikor kicseréled a merevlemezt, a rendszert is tartalmazó merevlemezt cseréled ki vagy a merevlemez csak felhasználói adatokat tartalmaz?

Ha a rendszert is tartalmazó merevlemezt cseréled ki: az operációs rendszert átklónozod a régi merevlemezről vagy új operációs rendszert raksz rá?

Ha az operációs rendszert újratelepíted: feltelepítetted a hálózati vezérlő meghajtóprogramját is? Nem szükséges valamilyen egyéb hálózati beállítás - például Wifi esetén WPA-kulcs, ADSL-/kábelmodem esetén PPPoE-beállítás, stb...?

2022. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van internetem,de ha egy másik Winchestert rakok a sz.gépbe , sehogyan sem tudom beállítani, hogy legyen Net. Mit nem csinálok jól?

Kb ennyi..Nem vagyok egy sz.g. zseni..

2022. júl. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!