Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot, viszont...

Vettem egy laptopot, viszont nincs rajta op rendszer. Sd kártyára letöltöttem, de onnan nem jövök rá hogy telepítsem. Nem tudok onnan bootolni, pedig van benne kártyaolvasó. A mérete miatt viszont pendriveomra nem fér rá. Hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A Microsoft oldalról kell letölteni nem ISO hanem exe formában. Az majd letölti és felmasolja az adathordozóra bootolható formában.
2022. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az nem fogja zavarni, hogy más is van a kártyán? Mert minden telefonos adatom rajta van.
2022. júl. 21. 19:32
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát azt lefogja gyalulni.
2022. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Másra nem tudom letölteni, mert csak ez a laptopom van amin semmilyen rendszer nincs. Csak a telefonom van.
2022. júl. 21. 19:35
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Így effektíve sehogy. Az SD kártyákról való bootolás nem támogatott szinte semmilyen alaplapon. 5 Giga kell neki minimum. Ekkora pendrive-ot már 3 ezer forintért is osztogatnak, és később is hasznos lehet. Ahelyett hogy szétoperáljuk az egész katyvaszt, inkább ruházz be egy pendrive-ra.
2022. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor keresned kell valakit aki előkészít neked egy telepítő pendriveot mert ezt telefonról nem fogod tudni megcsinálni.
2022. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ouch; Hát az szívás, telefonról semmilyen bootolható cuccot nem fogsz tudni csinálni, ahhoz élő windows kell. Kérj meg egy ismerőst.
2022. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Holnap egy másik gépről már meg tudom oldani. Akkor egy pendrivera ugyanúgy letöltöm az iso fájlt és onnan tudok bootolni?
2022. júl. 21. 19:40
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem! Nem elég ha csak rámásolod. Bootolhatóvá kell tenni. Nézd meg az első hozzászólásom.
2022. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2022. júl. 21. 19:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!