Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacOs Monterey rendszeren...

Névtelenül nevű kérdése:

MacOs Monterey rendszeren hogyan tudok új mappát létrehozni?

Figyelt kérdés

Csatlakoztattam egy külső merevlemezt a mac-hez. Ezen már vannak mappák amiket windows-on hoztam létre. A Mac-en most még egy újabb almappát szeretnék létrehozni rajta, de szürke az új mappa lehetőség.

Saját névvel vagyok bejelentkezve, írási-olvasási jogosultságom van (enyém a gép).

Lassan megőrülök. Kérem, segítsen valaki.

Köszönöm.



2022. júl. 26. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Formazd a külső meghajtót exFatra, azt tudja írni a MacOS és a Windows is. Nálad valószínűleg ntfs, és azt a MacOS csak olvasni tudja.
2022. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Ha máshogy nem lehet, ezt fogom tenni.

Sajnos 1T adat van rajta.

2022. júl. 26. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ExFAT-ra formázás a legjobb (és legolcsóbb) megoldás. Én már mindent arra formázok, az a biztos :D

Van néhány mac-re telepíthető app ami lehetővé teszi az NTFS írását mac-en. Én a paragont próbáltam ki, működött.

[link]

[link]

[link]

2022. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!