Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az óvodás korú gyerekemnek...

Az óvodás korú gyerekemnek milyen táblagépet vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék az óvodás korú 3eves gyerekemnek egy SAJÀT táblagépet venni,mivel az enyémet használja,de rendszeresen kitöröl appokat, képeket véletlen felhivja, ír az ismerőseinek.

Egyenlőre csak mesenezesre szeretné hasznalni-youtube kids.


* Piciket szeretnék,amit könnyen megemel,

* strapabíró (sokszor leejti) -kepernyovedot fogok ra tetetni-

* Atlagos , ismert márkát szeretnék,ha baj van legyen szerviz, segítség a javításában.

* Időkorlatos használat (ha van ilyen opció külön)


Megköszönöm,ha leírod a véleményed és segítesz, egy hozzá nem nagyon értő anyuka.



2022. júl. 26. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ne hagyd vele felügyelet nélkül...
2022. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez még bőven ráér. Egy csomó más dologgal is el tudná foglalni magát, a játékboltok tele vannak, vannak színezők, kifestők, stb. Nem hiszem, hogy érti, mi történik egy tableten általában.
2022. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Semmilyet.
2022. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SIDLER22 ***** válasza:
0%

[link]


én ezt javasolnám. Strapabírót nem nagyon fogsz találni mivel senki nem készít gyerekeknek tabletet ugyanis a világ leragadt abban az őskorban, hogy a szülőnek a gyereknek esti mesét kéne olvasni és foglalkozni vele.

Az, hogy ismert márka legyen szintén nem számít sokat. Ha el is viszed szervízbe azt mondják vegyél újat. Fele annyiba kerülne a javítása mint egy teljesen új tabletnek.

Az időkorlátos használatot talán alkalmazással meg tudod oldani, de most a technikai dolgok után hadd küldjek el neked egy videót, hogy miért érdemes foglalkozni a gyerekkel ahelyett, hogy tabletet nyomsz a kezébe: [link]

Persze nem tudhatom, hogy ennek ellenére olvasol-e fel neki vagy nem, de abból, hogy 3 éves és tabletet akarsz neki venni, következtetek rá, hogy nem sokat akarsz vele foglalkozni. Csak akkor nem értem miért szülted meg...


Ha nem ilyen anyuka vagy és rossz a következtetésem akkor elnézést.

2022. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
#5 Vannak pl. az Amazon Fire 7-10 for Kids tabletek, csak nem akartam javasolni (3. voltam)
2022. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!