Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valakinek van otlete hogy mi...

Valakinek van otlete hogy mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adott egy MSI-MS9661 speedster2 lap, dupla opteron 2423HE procival, es 4x4GB Micron rammal!


Ha memtestet futtatok befagy, ha pendriverol telepitest akarok futtatni befagy, probaltam mar 1 procival is, mindegyik ramot vegigteszteltem egyessevel es ugy is befagy!


Ilyenkor mit lehet? Memtest egyszer ment 2percig, 36hibat talalt, lehet a ram lenne a hibas? Az elado azt mondta mukodo gepbol lett kiszedve a ram:/



2022. aug. 1. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha egyik modul hibás akkor azt ne tedd bele semmiképp.
2022. aug. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Memtest86+ fusson jó ideig, azzal is tesztelted?
2022. aug. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1


Hat de ezaz, hogy az osszessel befagy://

2022. aug. 1. 10:03
 4/6 A kérdező kommentje:

2


Igen, azzal teszteltem, es az fagy be

2022. aug. 1. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ha befagy akkor nagy a gond.

Elindul a teszt, tesztelés közben fagy be vagy boot-kor? Ha boot-kor akkor esetleg valami média-hiba van de ha teszteléskor akkor nagy a probléma...

2022. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5


Teszteles kozben fagy meg, 1-2p utan

2022. aug. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!