Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kivágni egy...

Hogy tudnék kivágni egy jelenetet egy filmből?

Figyelt kérdés

Van erre valamilyen program vagy ilyesmi? Szeretnék kivágni jeleneteket néhány kedvenc filmemből, lehetőleg jó minőségben magamnak.


Ui.: Ha lehet az olyanok kíméljenek meg akik max csak annyit tudnak hozzá tenni hogy pl.: ,,Minek?" stb.



2022. aug. 6. 17:51
 1/5 anonim válasza:
Telefonra vagy gépre? Csak merthogy nagyon nem mindegy,mert én most hiába írnék le Neked 1000 telefonos alkalmazást,ha Neked gépes kell. Ha teleofn akkor android,vagy Iphone?
2022. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Videóvágó programokkal. Erre a Google-ben is találnál választ... Néhány videóvágó program:

Fizetős: Premiere Pro, Vegas

Ingyenes: DaVinci Resolve, Lightworks, OpenShot

2022. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

losslesscut

[link]

2022. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Igen vannak a Googlebe, de ha itt kérdezem akkor gondoltam olyanokat írnak az emberek amiket használnak és nem nekem kell eldönteni hogy melyik is lehet a jobb. De egyébként jogos a felvetésed.

Laptopra gondoltam egyébként.

2022. aug. 6. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontos kivágás macerás. Mkv Toolnix pr.-mal szoktam kivágni idő kezdete és vége alapján. Utána videó szerkesztővel áttünések esetleg. De akkor már renderelni kell, ami hosszú ideig is tarthat. a lényeg olyan vágó kel, ami nem kódol újra.


Ezt kedvelem még> [link]

2022. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!