Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Critical error has occurred...

Critical error has occurred and the process must be terminated . Hiba üzenet,milyen problemat jelent ?

Figyelt kérdés
Mostanában mikor szeretnék játszani egy , egy játékkal pc-n a töltő képernyőnél lefagy és ez a hibauzenet fogad . Nem vagyok nagy pc guru, valaki tudja hogy mi lehet a baj ?
2022. aug. 15. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kritikus hiba történt.
2022. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamit elszúrtak a fejlesztők. Nem tudom, pontosan mit sorol az oprendszered kritikus hibának, de mondjuk lehet a kódban nullával osztás vagy olyan memóriaterületet próbál írni, ami nem az övé.
2022. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában egy driver okozza. Az utoljára frissült drivereket állítsd vissza előző verzióra, általában segít.
2022. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor semmiképp valami tulmelegedes? Proci vagy videokártya. Mert én arra gondoltam .
2022. aug. 15. 07:50
 5/7 anonim válasza:

Nem hinném hogy túlmelegedés okozná, az nem így nézne ki. Az inkább vagy lefagyna teljesen (kép megfagy, nem történik semmi, vagy elfeketedik) vagy hirtelen mintha reset gombot nyomnál.


Ez inkább vagy valamiféle bug (kevésbé valószínű), vagy valamelyik driver, illesztőprogram nem stimmel. Vagy ha kalóz program akkor ott a gond. Csekkold a rendszerkövetelményeket, frissíts, vagy ha minden kötél szakad akkor írj a supportnak, ahhoz amúgy is van jogod. Majd megmondják honnan olvasd ki logot, mit küldj el stb. Nekem volt már olyan is, hogy a gondot az okozta hogy NTFS fájlrendszerbéli tömörítés miatt fagyott le. Megpróbálhatód még újratelepíteni a játékot vagy a windowst, de nem ennek kéne a megoldásnak lennie....

2022. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen a segítséget. Eredeti játék amúgy. Ma délután megnezem amiket írtál aztán hátha jó lesz. Bár ugye töltőkepernyonel szokta ezt csinálni, és akkor teljesen lefagy , semmire nem reagál. Manuálisan kell újra indítani a gépet.
2022. aug. 15. 08:52
 7/7 anonim válasza:
Ilyen esetben amúgy asszem van jogod refundolni a játékot, ha digitális letöltésként vetted.
2022. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!