Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arch Linuxra van-e Unity...

Arch Linuxra van-e Unity asztali környezet?

Figyelt kérdés
Van ez a nem hivalatos Ubuntu Unity, annak az asztali környezetét, azt a verzióját szeretném Arch-ra. Én ilyen UnityX nevűt találtam, de az nem olyan, nekem kifejetezzen az a változat kell, mint ami az említett rendszeren van.

2022. aug. 17. 11:36
 1/3 SIDLER22 ***** válasza:

A Unity egy halott DE. Nem véletlen váltottak az Ubuntu-nál is vissza GNOME-ra mert egyszerűen nem tudták tovább fejleszteni és nem is volt értelme.

Ahogy olvastam, valaki megpróbálta telepíteni és annyi szenvedés volt vele, hogy inkább letörölte.

Szerintem hanyagold te is. Ennyi szerencsétlenkedést nem ér meg egy Desktop Environment.

2022. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Unity-t átvette egy másik csapat és most Lomiri-nek hívják. (Azt nem tudom, hogy ettől jobb lett-e.)
2022. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
A Cinnamon a legjobb. Hidd el.
2022. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!